You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Restaurace je otevřena denně kromě sobot a nedělí v době od 8 do 16 hodin. Před ní je dostatečně velké parkoviště.

DENNÍ MENU DLE NABÍDKY.

Dostali jste hlad? Nebo máte důvod k oslavě? Není třeba chodit kolem horké kaše a utrácet v drahých restauracích. Přijďte k nám!

Restaurace se nachází přímo v Čejkovicích směr Velké Bílovice. Výhodou není jen její dostupnost a kvalita připravovaných jídel, ale také velice přívětivé ceny. Restaurace je zařízení s dlouholetou tradicí a profesionální přátelskou obsluhou, nabízející každý všední den širokou škálu jídel a nápojů, ze kterých si vybere každý. Každý den nabízíme dvě polévky, tři hlavní jídla. K jídlu nesmí chybět vychlazené alkoholické či nealkoholické pivo nebo limonáda a káva na závěr. V případě zájmu si také můžete svůj oběd odnést s sebou v jídlonosiči či menu boxu.
Další z výhod, kterou lze v našich prostorách využít, je možnost pořádání nejrůznějších večírků a oslav. Ať už se jedná o narozeniny, promoce nebo cokoli jiného, zajistíme pro vás veškeré občerstvení dle vašich představ a prostor přizpůsobíme vašim požadavkům.
V letním obdoby je otevřena také naše vlastní zahradní terasa s přilehlým dětským hřištěm pro nejmenší.

Něco k zakousnutí

Připravíme pro Vás velmi chutná teplá i studená jídla. Po předchozí objednávce zabíjačkové speciality (jitrnice, jelítka, tlačenku, škvarky), šunkové popř. pečené sele a jiné krajové speciality.

Jídelna - Sál

Zavodni stravováni je využíváno hlavně pro potřeby firmy Zemědělské a.s. Čejkovice i pro občany již v důchodovém věku.
Každodenni menu se skládá z polévky a hlavního jídla, po případě salátů/kompotu.
I tyto prostory můžeme nabídnout k pořádaní plesů, firemních oslav, porad, seminářů atd. můžete využít sálu s kapacitou až 500 sedících osob. V přilehlých saloncích můžeme přichystat slavnostní tabule, oslavy promocí a jiné slavnostní rauty. Salonky jsou určeny pro menší společnosti (do 30-ti osob).

K pořádaní plesů, firemních oslav, porad, seminářů atd. můžete využít sálu s kapacitou až 500 sedících osob. V přilehlých saloncích můžeme přichystat slavnostní tabule, oslavy promocí a jiné slavnostní rauty. Salonky jsou určeny pro menší společnosti (do 60-ti osob).

Restaurace
Restaurace
Restaurace
Restaurace
Restaurace
Restaurace